İsmail Hacıoğlu, Mehmetçik Kut-ül Amare dizisinin kadrosuna katıldı!

İsmail Hacıoğlu, Mehmetçik Kut-ül Amare dizisinin kadrosuna katıldı!
TRT 1’de yayınlanan, Perşembe akşamları ekrana gelen Mehmetçik Kut-ül Amare'nin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Son olarak Ayla filmiyle Türkiye kadar uluslararası alanda da gündeme gelen İsmail Hacıoğlu, Mehmetçik Kut-ül Amare dizisinde.

Yapımcılığını ve senaristliğini Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği Mehmetçik Kut-ül Amare güçlü oyuncu kadrosu ve dev prodüksiyonuyla dikkat çekiyor. Kaan Taşaner, İsmail Ege Şaşmaz, İlker Aksum, Serdar Gökhan, Gamze Özçelik ve Özgü Kaya’nın rol alıyor.

ÖDÜLLÜ OYUNCU
Son olarak “Kayıtdışı” dizisi ve Astsubay Süleyman Dilbirliği’ni oynadığı “Ayla” filmindeki performanslarıyla takdir toplayan ve uluslararası alanda da gündeme gelen İsmail Hacıoğlu’nun, Mehmetçik Kut-ül Amare’deOsmancık Taburu’nun neferlerinden birisine hayat verecek.

Mehmetçik Kut-ül Amare, Süleyman Askeri’nin komuta ettiği Osmancık Taburu’nun zorlu Irak coğrafyasında İngilizlere karşı verdikleri destansı mücadeleleri ve kahramanlıkları ile birlikte Kûtulamâre’de, İngilizlerin tarihte yaşadığı en büyük mağlubiyet konu olarak yer alıyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER