Erkekler, Futbol ve Dahası 28 Şubat'ta başlıyor!

Erkekler, Futbol ve Dahası 28 Şubat'ta başlıyor!
"Üç kaybeden adamın kadınla, çocukla, anneyle, babayla; hayatla hesaplaşması. Eşitliğin sağında yine çocukluk kalıyor. Tertemiz ama çok uzakta." diyor Cem Davran, yeni tiyatro oyunu "Erkekler, Futbol ve Dahası"nı anlatırken.

Yunus Emre Gümüş’ün yazdığı, Engin Alkan'ın yönettiği, dekor ve ışık tasarımını Cem Yılmazer’in, dramaturgluğunu Sinem Özlek’in yaptığı; Cem Davran, Celil Nalçakan ve Onur Özaydın’ın oynadığı “Erkekler Futbol ve Dahası” kadınlar eşitlik ararken, aslında erkeklerin de 1-0 galip başlamadığı hayatla maçımızı ve okulda, işte, kavgada, yatakta; girdiği her maçta skordan skora koşmak zorunda bırakılan erkekliğin türlü hallerini anlatıyor. 

Erkek dünyasının kale direkleri arasına gizlenmiş sırları! Bir erkekte aşk acısı kaç gün sürer? Yılbaşı gecesi mecburen tanıştığınız komşunuz sizinle intihar etmek isterse... Babasının gözünde uslu bir çocuk olamayanların 30'undan sonra Şirinler'i görebilme yöntemleri… Hepsi ve dahası  28 Şubat çarşamba akşamı Mecidiyeköy Artı Sahne'de başlayacak olan Erkekler, Furbol ve Dahası'nda!

Oyun tarihleri listesine göz atmayı unutmayın!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER