A Series of Unfortunate Events'in ikinci sezonunda Robbie Amell de yer alacak

A Series of Unfortunate Events'in ikinci sezonunda Robbie Amell de yer alacak
Netflix'in edebiyat uyarlaması dizilerinden A Series of Unfortunate Events'in ikinci sezon kadrosunda Robbie Amell de yer alıyor. Oyuncu, diziden bir kareyi Twitter hesabından paylaşarak haberi duyurdu. Dizinin 10 bölümlük ikinci sezonu 30 Mart'ta tüm bölümleriyle yayınlanacak ama Amell'in kaç bölümde yer alacağı şimdilik belli değil. Aktörün kariyerinde The X-Files, The Flash ve The Tomorrow People gibi diziler de bulunuyor.

İkinci sezonun tanıtım cümleleri şöyle "Daha fazla her zaman daha iyi değildir. Hatta bazen çok daha kötüdür. 30 Mart'ta daha fazla kötü kahramana, daha fazla entrikaya, daha fazla tehlikeye, daha fazla öksüze ve daha fazla kundaklamaya hazır olun. Bu sezon gerçekten berbat geçecek." 

Lemony Snicket takma adını kullanan yazar Daniel Handler'ın aynı adlı roman serisinden televizyona uyarlanan ve tam adı Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events olan dizi, ailelerini bir yangında kaybedince kimsesiz kalan ve Kont Olaf'ın yanına yerleştirilen üç çocuğun başından geçenler ve ailelerinin gizemli ölümünün arkasındaki gizem üzerine kurulu. Dizide Kont Olaf rolünü How I Met Your Mother ile tanınan Neil Patrick Harris canlandırıyor. İkinci sezonun resmi tanıtım fragmanı iki hafta kadar önce yayınlanmıştı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER