CANNESERIES'in açılışını Versailles'ın 3. sezon prömiyeri yapacak

CANNESERIES'in açılışını Versailles'ın 3. sezon prömiyeri yapacak
2015 yapımı Versailles dizisi Cannes'a geliyor. Dünyaca ünlü içerik fuarı MipTv bu yıl ilk kez bir yarışma düzenliyor. Dünya üzerinde içerik üreticilerinin katıldığı ve 4-9 Nisan arasında düzenlenecek olan CANNESERIES'in açılışının Versaille dizinin üçüncü sezonu ilk bölümü ile yapılacağı duyuruldu.

Fransız dönem draması Versailles, Kral Louis XIV'in hükümdarlığını anlatıyor ve Canal+'ta yayınlanıyor. Dizinin üçüncü sezonu Louis'in kazandığı savaşın ardından imparatorluğunu büyütmeye devam etmesini, yeni bir tehlikenin ortaya çıkışını, halk arasındaki mutsuzluğu ve ortada dönen politik oyunları anlatacak.

Dünya prömiyeri Cannes'da yapılacak olan dizinin üçüncü sezonunun televizyon yayınının ne zaman başlayacağı ise henüz açıklanmayan dizi, CANNESERIES'in yarışma bölümünde yer almayacak. 

Yarışma bölümünün açılışını ise Patrick Dempsey'in başrolünde olduğu The Truth About the Harry Quebert Affair dizisinin yapacağı daha önce duyurulmuştu. Ayrıca festivalin kapanışını da Michael C. Hall'un başrolünde yer aldığı Netflix ortak yapımı  Safe dizisi yapacak.

Versailles dizisinin bölümleri Netflix Türkiye'de yer alıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER