Kat Dennings'in yeni dizi projesi belli oldu

Kat Dennings'in yeni dizi projesi belli oldu
2 Broke Girls dizisiyle bilinen Kat Dennings'in yeni dizi projesi belli oldu. Aktris, Brooklyn Nine-Nine'ın senaristi-yapımcısı Justin Noble'ın hazırladığı yeni projeye katıldı. Henüz ismi belli olmayan proje, ABC kanalından pilot bölüm onayı aldı.

Pilot sezonunun aranan isimlerinden olan Dennings, muhtemel projede yapımcı olarak da yer alacak. Projede yapımcı olarak Noble ile birlikte Kapital Entertainment, TrillTV, CBS TV Studios ve ABC Studios da yer alıyor.

How May We Hate You? isimli blogdan ve kitaptan esinlenilerek hazırlanan yeni proje kanaldan pilot onayı aldığı takdirde yeni sezonda yayına girecek.. İki ana karakter üzerine kurulu dizi lüks bir otelde geçiyor ve otelde çalışanlar ile konuklar arasında yaşananlar anlatılıyor. Kat Dennings'in karakteri Ellie; en yakın arkadaşı Gabe'le birlikte otelde çalışan, başarısızlıkla sonuçlanan öğrencilik deneyimi nedeniyle borç içinde olan, aylık kirasından fazlasını bir otel odasının günlüğüne veren müşterilerle uğraşmak için plastik bir gülümsemeyle gezen bir otel görevlisi olarak tanımlanmış.

Kat Dennings, altı sezon süren 2 Broke Girls'ten sonra online platform Hulu'nun gündemine aldığı bir pilota da dahil olmuş ancak sonrasında projeden hiç haber gelmemişti. Oyuncunun ikinci bir pilot projesine dahil olması, Hulu'nun elindeki pilotu diziye çevirmeme kararı aldığını akla getiriyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER