Söz dizisinden hakkındaki iddialara basın açıklaması geldi!

Söz dizisinden hakkındaki iddialara basın açıklaması geldi!
Star Tv'nin Pazartesi akşamları yayınlanan ve çok sevilen dizisi Söz dizisinin son bölümünde Siyon Yıldızı şeklinin görüldüğü iddiası sosyal medyayı karıştırmıştı. Dizinin yapım şirketi, sosyal medyada tartışma yaratan sahne ile ilgili iddiaları yalanladı ve yanlış anlamadan ibaret olduğuyla ilgili bir basın açıklaması yayınladı.

İşte o açıklama:

Değerli Basın mensupları ve Kamuoyunun dikkatine,
 
Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Türkiye Cumhuriyeti bayrağı altında “Bütünleştirici” unsurunu esas alarak değerli askerlerimizin ve aziz şehitlerimizin duruşuna ve ruhuna sadık kalarak tasarladığımız “SÖZ” dizimizin yayınlanan en son bölümünde saygıdeğer medyamızın dikkat çekmesi üzerine incelemede bulunduğumuz 34. Bölümde bir sahnede tamamen ışık yansıması olarak yerde çıkan bir gölge şekli yanlış anlaşılmalara neden olmuştur.

Bilmenizi isteriz ki bu durum kesinlikle istenmeden, planlanmadan ve oyuncularımızın sahne içerisindeki dizilimlerinden ötürü, anlık bir ışık yansıması ile tesadüfen meydana gelmiştir. Bilinçli hiçbir durum söz konusu değildir.
 
Peygamber Ocağı olarak bilinen şanlı ordumuzun en hassas birliklerinden biri olan “Özel Kuvvetler” in hikayelerini anlattığımız dizimizde çok büyük bir hassasiyet ile çalışmaktayız.
 
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
 
Tims&B Productions.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER