GQ Türkiye Men Of The Year ödülleri sahiplerini buldu!

GQ Türkiye Men Of The Year ödülleri sahiplerini buldu!
GQ Türkiye, 2017’de başarıları ve stiliyle dikkat çeken erkekleri ve yılın kadınını seçti. GQ tarafından dünya çapında 22 yıldır sürdürülen ve Türkiye’de CLEAR ana sponsorluğunda, bu yıl altıncı kez düzenlenen “GQ Türkiye Men Of The Year” ödül töreni 15 Şubat Perşembe akşamı Volkswagen Arena’da gerçekleşti.

Jess Molho’nun sunduğu gecede; puhutv’de ekrana gelen “Fi” ve “Çi” dizisindeki performansıyla milyonları ekrana kitleyen oyuncu Ozan Güven, En İyi Aktör Ödülü’nü aynı dizideki rol arkadaşı, güzel oyuncu Berrak Tüzünataç’ın elinden alırken neredeyse 50 yıldır beraber olan, Türkiye’nin gelmiş geçmiş en iyi gruplarından MFÖ’ye Kült Ödülü’nü Cem Yılmaz  takdim etti. Cem Yılmaz esprileriyle geceye katılanlara eğlenceli anlar yaşattı.

Yakışıklılığı, oyunculuğu ve sosyal hayatındaki örnek davranışlarıyla dikkat çeken Mert Fırat, Yılın İlham Veren Adamı Ödülü’nü; MFÖ’nün üyesi, müzisyen, sinema ve dizi oyuncusu, usta isim Özkan Uğur’dan aldı. Yılın Konuşulan Adamı Ödülü’nü ise uluslararası bir başarıya imza atan ve Emmy Ödülü kazanan ilk Türk dizisi “Kara Sevda”nın yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit, Star TV Genel Müdürü Ömer Özgüner’den teslim aldı.
 
Her rolde kendini ve beklentileri aşan performansıyla dikkat çeken Yılın Yükselen Oyuncusu Burak Deniz, ödülünü “Kurtlar Vadisi” dizisinde canlandırdığı “Memati” karakteriyle milyonların hafızasına kazınan isim Gürkan Uygun’dan alırken En İyi Yönetmen Ödülü’nü uluslararası işleriyle dünyada adından söz ettiren Ferzan Özpetek’e 2014’te GQ Men Of The Year’da Yılın Adamı seçilen usta oyuncu Halit Ergenç teslim etti.
 
GQ Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Zeynep Üner, Mahmut Orhan’a dünya müzik listelerindeki başarılarından ötürü Yılın En Başarılı DJ’i Ödülü’nü verirken Doğuş Yayın Grubu Spor Grup Başkanı Fuat Akdağ ise Yılın Ekibi Ödülü’nü Ampute Milli Takımı’na verdi.

Kan ve kök hücreden yapay deri üreten Prof. Dr. Ercüment Ovalı, Yılın Bilim Ödülü’nü ünlü fotoğrafçı Koray Birand’tan alırken Yılın En İyi Çıkış Yapan Müzisyeni Jabbar ise ödülünü sıra dışı tarzı ve yorumuyla geniş bir kitleye hitap eden Mabel Matiz’den aldı.

Vogue Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Seda Domaniç, Yılın Stil Sahibi Erkeği Serdar Gülgün’e ödülünü takdim ederken 2017’de 100 metre yarışında elde ettiği başarıyla Dünya Şampiyonu olan Ramil Guliyev, Yılın Sporcusu Ödülü’nü Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erman Yerdelen’den teslim aldı.

Doğa tutkunu ünlü iş adamı Edhem Dirvana, Yılın Sıra Dışı Projesi Ödülü’nü Doğa İçin Çal’a verirken Yılın Kadını Ödülü ise Türkiye’nin en esprili, yaratıcı zekaya sahip kadınlarından biri olan ve imza attığı her işte başarı gösteren Gülse Birsel’in oldu. Yılın Kadını, Ödülünü Aile Arasında filminin yönetmeni Ozan Açıktan’dan teslim aldı.

GQ Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Zeynep Üner’in ev sahipliği yaptığı ödül törenine iş, sanat, moda ve eğlence dünyasından birçok seçkin davetli katıldı. GQ.COM.TR’den ve GQ Türkiye YOUTUBE kanalından canlı yayınlanan gecede, ünlü sunucu Gülay Afşar ve Muammer Brav da özel Kırmızı Halı röportajları gerçekleştirdi.
 
CLEAR ana sponsorluğunda gerçekleşen GQ Türkiye Men Of The Year gecesinde davetlilerin ulaşımı Volkswagen tarafından sağlanırken lüks erkek giyimin öncü markalarındanHUGO BOSS ve görüntü teknolojisinde devrim yaratan LG OLED TV de Men of The Year 2017’nin sponsorları arasında yer aldı.

Ödül töreninin ardından After Party’de Mahmut Orhan ve Can Hatipoğlu, performanslarıyla davetlileri eğlendirdi.


GECEDEN KARELERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

 
GQ TÜRKİYE “MEN OF THE YEAR 2017” CLEAR ANA SPONSORLUĞUNDA ÖDÜL ALAN VE ÖDÜL VEREN İSİMLER:
 
EN İYİ AKTÖR: OZAN GÜVEN – BERRAK TÜZÜNATAÇ
KÜLT: MAZHAR FUAT ÖZKAN – CEM YILMAZ
YILIN İLHAM VEREN ADAMI: MERT FIRAT – ÖZKAN UĞUR
YILIN STİL SAHİBİ ADAMI: SERDAR GÜLGÜN – SEDA DOMANİÇ
EN İYİ YÖNETMEN: FERZAN ÖZPETEK – HALİT ERGENÇ
YILIN KONUŞULAN ADAMI: BURAK ÖZÇİVİT – ÖMER ÖZGÜNER
YILIN EKİBİ: AMPUTE MİLLİ TAKIMI – FUAT AKDAĞ
YILIN SPORCUSU: RAMİL GÜLİYEV – ERMAN YERDELEN
YILIN SIRADIŞI PROJESİ: DOĞA İÇİN ÇAL PROJESİ – EDHEM DİRVANA
EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN MÜZİSYEN: JABBAR – MABEL MATİZ
YILIN DJ’İ: MAHMUT ORHAN – ZEYNEP ÜNER
YILIN BİLİM ÖDÜLÜ: ERCÜMENT OVALI – KORAY BİRAND
YILIN KADINI: GÜLSE BİRSEL – OZAN AÇIKTAN
YILIN YÜKSELEN OYUNCUSU: BURAK DENİZ – GÜRKAN UYGUNBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER