True Detective'in 3. sezon kadrosu genişlemeye devam ediyor

True Detective'in 3. sezon kadrosu genişlemeye devam ediyor
Oscar ödülllü aktör Mahershala Ali'nin başrolünde yer alacağı True Detective'in üçüncü sezonunun kadrosu genişlemeye devam ediyor. Carmen Ejogo, Stephen Dorff, Scoot McNairy ve Mamie Gummer'ın ardından diziye dört yeni oyuncu daha katıldı.

Ray Fisher (Justice League) yeni sezonda ana karakter oyuncusu olarak yer alacak. Ayrıca Rhys Wakefield (The Purge), Michael Greyeyes (Fear the Walking Dead) ve Jon Tenney (The Closer) da üçüncü sezonda birden fazla bölümde yer alarak hikayeye katlacaklar.

True Detective'nin üçüncü sezonunda Arkansas, Ozarks'ın kalbinde işlenen bir suçun hikayesi anlatılacak. Hikayenin gizemi onlarca yıla dayanıyor ve üç farklı zamanda işlenecek. Ali, Wayne Hays isimli Kuzeybatı Arkansas'lı bir polis dedektifini oynarken, Carmen  Ejogo da 1980'de kaybolan iki çocukla bağlantısı olan Amelia isminde bir öğretmeni canlandıracak. Scoot McNairy büyük kayıp yaşamış bir babayı, Mamie Gummer da anneyi canlandıracak.

Yeni oyunculardan Ray Fisher'ın ise Wayne'in (Mahershala Ali ) oğlunu canlandıracağı belli ancak diğer oyuncuların karakterleri hakkında henüz bilgi verilmiş değil. Dizinin yaratıcısı Nic Pizzolatto gelecek sezonda dördüncü bölüm haricinde tek senarist olarak görev yapacak; o bölümü de David Milch'le birlikte yazacak. Ayrıca yapımcılar arasında Jeremy Saulnier (Blue Ruin, Green Room) da yer alacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER