J.K. Rowling'in romanından uyarlanan Strike, 3. sezonuyla geri dönüyor

J.K. Rowling'in romanından uyarlanan Strike, 3. sezonuyla geri dönüyor
Harry Potter serisinin dünyaca ünlü yazarı J.K. Rowling’in Robert Galbraith takma ismiyle yazdığı kitap serisinin televizyona uyarlanan Strike dizisinin üçüncü sezonuyla geri döneceği eylül ayında duyurulmuştu. Sezonun ilk tanıtımı yayınlandı.

Geçtiğimiz 27 Ağustos'ta başlayan dizide polisiye serinin ilk kitabı The Cuckoo’s Calling (Guguk Kuşu) üç bölümle yer almış, ardından ara vermeden ikinci kitap The Silkworm (İpekböceği) iki bölüm halinde yayınlanmıştı. Serinin üçüncü kitabı Strike - Career of Evil ise iki bölüm halinde yayınlanacak. Dizinin başrolleri Tom Burke (War And Peace) ve Holliday Grainger (The Borgias) de üçüncü sezon için geri dönecekler.

Strike'ta özel dedektif Cormoran Strike ve asistanı Robin Ellacott’ın başından geçenler anlatılıyor. Lulu Landry, John Bristow, Derrick Wilson, Tansy Bestigui, Nico Kolovas-Jones, Rochelle Onifade ve Tony Landry de bulunuyor. Rowling seriyi altı kitap olarak planladı ve serinin dördüncü kitabı Lethal White da yakında raflarda yerini alacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER