YouTube Red’in yeni dizisi Swipe Right’ın kadrosu belli oldu

YouTube Red’in yeni dizisi Swipe Right’ın kadrosu belli oldu
Orijinal içerik işine girenlerden biri olan Youtube'un YouTube Red üzerinden yayınlayacağı ve resmi duyurusu aralık ayında yapılan yeni dizisi Swipe Right’ın kadrosu açıklandı.

Komedi türündeki dizinin başrolünde Carly Craig (American Housewife) yer alıyor. Craig tarafından senaryosu da yazılan proje, dizinin yaratıcılarından Daniel Reisinger tarafından yönetilecek. Projede onlara Robin Schiff (Romy & Michele’s High School Reunion) eşlik edecek.

Dizinin hikayesi üç kadın etrafında dönecek. Yıllarca önüne gelen fırsatları tepip 35 yaşına kadar bekar kalan ana karakterlerden biri, kafayı kırıp Tinder'daki 252 eşleşmesiyle de buluşmayı planlar. Online buluşma konusunda kız kardeşi ve yeni dul kalmış anneleri de kendi maceralarına atılırlar. Çok jenerasyonlu bir hikaye olan Swipe Right, bu yıl içerisinde yayına girecek.

Ana kadrosunda Rosanna Arquette ve Chelsea Frei'ın da yer aldığı dizinin geniş konuk oyuncu havuzunda yer alan isimler şöyle:

Jason Sudeikis, Rick Springfield, Peter Gallagher, Tyler Posey, Thomas Lennon, Bryan Greenberg, Charles Michael Davis, Christopher McDonald, Rhys Coiro, Craig Frank, Alice Lee ve Sarah Burns.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER