Stranger Things'in 3. sezon bölüm sayısı belli oldu

Stranger Things'in 3. sezon bölüm sayısı belli oldu

Netflix'in hit dizisi Stranger Things'in üçüncü sezonundaki bölüm sayısı belli oldu. TVLine'ın haberine göre gelecek sezon sekiz bölüm sürecek.

Dizinin geçtiğimiz sezonu toplamda dokuz bölüm sürmüştü. Böylece Stranger Things'in üçüncü sezonu da ilki gibi sürmüş olacak. Prodüksiyon nisan ayı içinde başlayacak.

Duffer Kardeşler'in hazırladığı dizinin üçüncü sezonda bir yıl atlayıp 1985 yılıyla dönebileceği bekleniyor. Bunun nedeni ise dizinin çocuklarının hızlı büyüyor olması ve bu nedenle çekim takviminin de etkisiyle zaman atlamasının gerekli hale gelmesi. Daha önce Netflix'in sevilen dizisinin geri dönüşünün 2019 yılına kalabileceğine dair bazı haberler çıkmıştı.

Üçüncü sezon için dönecek isimlerse şöyle: Winona Ryder (Joyce), David Harbour (Jim), Finn Wolfhard (Mike), Noah Schnapp (Will), Millie Bobby Brown (Eleven), Caleb McLaughlin (Lucas), Gaten Matarazzo (Dustin), Cara Buono (Karen), Natalia Dyer (Nancy), Charlie Heaton (Jonathan), Joe Keery (Steve), Dacre Montgomery (Billy), and Sadie Sink (Max).BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER