Joel Kinnaman ve Mireille Enos Hanna dizisinde yeniden bir arada

Joel Kinnaman ve Mireille Enos Hanna dizisinde yeniden bir arada

Joel Kinnaman ve Mireille Enos yeniden bir araya geliyor. AMC/Netflix dizisi The Killing'de birlikte başrolü paylaşan iki oyuncunun 2011 yılında vizyona giren aksiyon-gerilim filmi Hanna'nın dizi versiyonunun kadrosuna katıldığı açıklandı. Filmin dizi olarak uyarlanacağı haberini geçtiğimiz yılın mayıs ayında vermiştik.

Online platform Amazon'da yayınlanacak projeyi The Night Manager dizisini yazan, ayrıca filmin ekibinde de olan David Farr uyarlayacak. Başrollerinde Saoirse Ronan, Eric Bana ve Cate Blanchett'n olduğu film, 16 yaşındaki zeki, meraklı ve ailesine bağlı Hanna karakteri üzerine kurulu.

Eski CIA ajanı babası Erik tarafından bir suikastçı olarak yetiştirilen ve kendini savunmayı da öğrenen Hanna, ilk görevini yerine getirmek için hazırdır. Bunun için de Avrupa'ya yollanır. Ancak Hanna her ne kadar soğukkanlı olsa da yol boyunca başına pek çok şey gelir ve hedefine yaklaştıkça kendisini sorgulamaya da başlar. Babası ise onun geri döndürülemez bir yola girdiğini fark etmiştir.

Dizide Hanna'yı Esme Creed-Miles, bahsi geçen babayı da Kinnaman canlandıracak. Enos ise Hanna ve babası ortaya çıkınca saklamaya çalıştığı geçmişi ortaya çıkma tehlikesi altına giren Marissa'yı canlandıracak.

Mireille Enos son olarak iki sezonluk The Catch dizisinde başrol oynamış, Electric Dreams'e konuk olmuştu. Kinnaman da Netflix'in kısa süre önce ekrana gelen yeni bilim kurgusu Altered Carbon'da başrol oynadı. Ancak dizinin ikinci sezon onayı alması halinde aktörün geri dönmesi şu an için beklenmiyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER