Yuvamdaki Düşman'dan spoiler var: Kerem nerede?

Yuvamdaki Düşman'dan spoiler var: Kerem nerede?
Show TV'nin psikolojik gerilim türündeki hikayesiyle ekrana bağlayan dizisi Yuvamdaki Düşman’ın 3. bölümünden ilk sahne yayınlandı. Ceren’e Kerem’i soran Yasemin, Ceren’in “Kerem sizinle birlikteydi ya Yasemin Hanım” cevabıyla şoke oluyor. Yasemin’in kendini savunmaya çalıştığı anlar gerilimi arttırırken, Olcay “Yeter, torunum nerede?” diyerek tepki gösteriyor. Kerem’i bulmak için koşan Çifthanlıların yaşadığı panik heyecanı yükseltiyor.

Yuvamdaki Düşman’ın ekrana gelen ikinci bölümünde Ceren yeni kimliği ile Çifthanlılardaki ilk gününe başladı. Bu sırada Yasemin, Tülin’in yanına giderek neden davacı olmadığını öğrenmek istedi. Tülin’in yaşadığı zorlu süreci ve hastalığını öğrenen Yasemin duydukları karşısında şoke oldu. Şirketteki aktif görevini bırakmak isteyen Murat’ın yerine geçmek isteyen Nil ise Murat’ın sert tepkisiyle karşılaştı. Sarhoş olan ve soluğu Alper’in evinde alan Nil, onunla dertleşmek istedi. Bu sırada eve gelen Murat, Nil’in onları dinlediğinden habersiz Alper’e, şirketin başına geçmesi için teklifte bulundu. Kazadan sonra araba kullanamayan Yasemin, Tülin’i ziyaret etmek istedi. Yasemin’i Tülin’e götürebileceğini söyleyen Ceren, Olcay ve Yasemin’i karşı karşıya getirecek planını uygulamaya koydu. Yarı yolda arabayı kullanması için Yasemin’e veren Ceren, Olcay’a Yasemin’in zorla arabayı kullandığını söyledi. Yasemin’in Tülin’i köşke davet ettiğini öğrenen Ceren, Tülin’in kendisini görmemesi için her şeyi göze alarak harekete geçti. Heyecanlı dakikaların yaşandığı sahnede Ceren, kahvesine koyduğu ilaçla Tülin’in bayılmasını ve hastaneye kaldırılmasını sağladı. Yasemin’in düzenli kullandığı ilaçları değiştiren, kaybettiği oğlu Umut’un yerine koyduğu Kerem’i emzirmeye başlayan Ceren, Kerem’i gezdirme bahanesiyle televizyon izleyen Murat’ın yanına geldi. Murat’ın oğlu Kerem’i sevdiği sırada Ceren, Yasemin’in koltuğuna yerleşti. Murat, Kerem ve Ceren’in aile gibi göründüğü sahnede Ceren'in mutluğu yüzünden okunuyordu. Hastanede yanık ünitesinde tedavi gören gizemli kişinin final sahnesinde söyledikleri ise dizinin ilerleyen bölümlerinde neler olacağına dair merakı iyice arttırdı.

Yapımını Düş Gezginleri’nin üstlendiği, senaryosunu Rüya İşçileri’nin yazdığı, yönetmen koltuğuna ise Müge Uğurlar’ın oturduğu Yuvamdaki Düşman; Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan başta olmak üzere Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi birbirinden başarılı isimleri bir araya getiriyor. Ayrıca Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk sürpriz isimler olarak yer alıyor.

Yuvamdaki Düşman’ın merakla beklenen yeni bölümü 8 Şubat Perşembe saat 20.00’de Show TV’de!

İşte Yuvamdaki Düşman’ın 3. Bölümünden İlk Sahne! 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER