Neil Patrick Harris: A Series of Unfortunate Events'in 3. sezon sonunda bitecek

Neil Patrick Harris: A Series of Unfortunate Events'in 3. sezon sonunda bitecek
Netflix'in sekiz bölümlük ilk sezonuyla ekrana gelen, ikinci sezonu 30 Mart'ta başlayacak A Series of Unfortunate Events'in üçüncü sezonla bitmesi bekleniyor.

Dizinin ilk sezonunda ikişer bölüm halinde serinin dört kitabı uyarlanmıştı. Geçtiğimiz nisan ayında da üçüncü sezon haberini almıştık. İkinci sezonun 10 bölüm sürmesi ve serinin sonraki beş kitabının uyarlanması bekleniyor. Kalan dört kitabın da üçüncü sezonda uyarlanması ve serinin bitmesi bekleniyor. Dizinin de kitaplarla birlikte biteceği başrol Neil Patrick Harris tarafından da doğrulandı.

Lemony Snicket takma adını kullanan yazar Daniel Handler'ın aynı adlı roman serisinden televizyona uyarlanan ve tam adı Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events olan dizi, ailelerini bir yangında kaybedince kimsesiz kalan ve Kont Olaf'ın yanına yerleştirilen üç çocuğun başından geçenler ve ailelerinin gizemli ölümünün arkasındaki gizem üzerine kurulu. Dizide Kont Olaf rolünü How I Met Your Mother ile tanınan Neil Patrick Harris canlandırıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER