Hulu dizilerinden Shut Eye iptal oldu

Hulu dizilerinden Shut Eye iptal oldu
Online yayın platformlarından Hulu'nun dizilerinden Shut Eye, ikinci sezonunun ardından iptal oldu. Dizinin 10 bölümlük ikinci sezonu 6 Aralık'ta ekrana tüm bölümleriyle gelmişti.

Kadrosunda Isabella Rossellini, Jeffrey Donovan ve KaDee Strickland gibi isimlerin bulunduğu dizinin ikinci sezonunda John Shiban, yürütücülük görevini David Hudgins'ten devralmıştı. Shut Eye'da falcılık üzerinden insanları dolandırarak geçimini sağlayan Charlie Haverford, bir müşterisinin sevgilisi yüzünden kafasına darbe alınca her şey değişir. Kapalı olan göze artık açılır ve daha önceden görmediği ve bilmediği gerçekleri görmeye ve hissetmeye başlar.

Dizi, ülkemizde D-Smart bünyesinde yayınlanıyor. Hulu'nun doğruladığı iptal haberi başrol Donovan tarafından da paylaşıldı. Hulu dizilerinden The Mindy Project final sezonuyla ekrana veda etti; Chance de iptal oldu, Casual için final sezonu kararı çıktı, Future Man ve Runaways ikinci seon onayı aldılar. The Handmaid's Tale'in ikinci sezonu da nisan ayında başlayacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER