Geçtiğimiz hafta sonunun yabancı dizilerdeki kadro haberleri

Geçtiğimiz hafta sonunun yabancı dizilerdeki kadro haberleri
Geçtiğimiz hafta sonunda birçok diziden yeni kadro haberi gelmeye devam etti.

* Brett Dalton (Agents of S.H.I.E.L.D.), ABC’nin yeni dizisi Deception‘a konuk olacak ve CIA ajanı Isaac Walker'ı canlandıracak.

* Evan Gamble (Hap & Leonard), zombi draması Fear the Walking Dead'in kadrosuna katıldı. Birden fazla bölümde yer alacak olan aktr, Ennis isimli sadece kendisini düşünen birini canlandıracak.

* Gotham'da yine oyuncu değişikliği oldu. Scarecrow karakterini bundan sonra David W. Thompson canlandıracak. Daha önce karakteri oynayan Charlie Tahan'ın Ozark dizisindeki rolü nedeniyle karakteri canlandıramayacağı açıklandı. Dizi daha önce de Poison Ivy'yi karakter olarak büyütünce oyuncu değiştirmişti.

* William Shakespeare'in ünlü olmadan önceki hayatını sitcom olarak ekrana getiren İngiliz dizisi Upstart Crow'un üçüncü sezonunun kadrosuna Kenneth Branagh ve Lily Cole da dahil oldular.

* Çizgi roman uyarlaması Netflix dizisi Marvel's Daredevil'in üçüncü sezon kadrosuna Sister Maggie karakterini canlandırmak üzere Joanne Whalley (The White Princess) de katıldı. Sezonun başlangıç tarihi hala belli değil.

* Arrow'da Nyssa Al Ghul'u canlandıran Katrina Law, karakterini devam eden sezonun 16. bölümünde canlandırmak üzere diziye konuk olacak. Nyssa en son geçtiğimiz sezonun finalinde görünmüştü.

* Cherry Jones (24, American Crime), The Handmaid's Tale'in kadrosuna katıldı. Oyuncu, Offred'in Holly isimli annesini canlandıracak. İkinci sezonun üçüncü bölümünde görünecek olan oyuncunun sezonun daha fazlasında yer alıp almayacağı şimdilik belli değil.

* Matthew Taylor karakteri Grey's Anatomy'ye geri dönüyor. Justin Bruening'in canlandırdığı karakter, April'ın paramedik olarak görev alan eski nişanlısı olarak biliniyor. Karakterin ne kadarlığına, ne zaman veya nasıl döneceği açıklanmadı.

* Nadine Lewington (Containment), The Originals'ın final sezonuna Greta isimli hesapçı ve karizmatik bir vampir olarak dahil oldu.

* Game of Thrones'ta 'Shame!' demesiyle bilinen Hannah Waddingham, Syfy'ın Superman'in gezegenini dedesi üzerinden anlatacak dizisi Krypton'un kadrosuna katıldı. Aktris, Jax-Ur isimli karakteri canlandıracak. Dizi 21 Mart'ta başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER