Scandal ve How to Get Away with Murder'ın ortak bölümleri 1 Mart'ta yayınlanacak

Scandal ve How to Get Away with Murder'ın ortak bölümleri 1 Mart'ta yayınlanacak

ABC'nin Shondaland imzalı iki draması Scandal ve How to Get Away with Murder'ın ortak bölüm çekeceği haberini ocak ayında vermiştik. Bölümlerin 1 Mart'ta ekrana geleceği açıklandı. Hatta EW, bölümden girişte yer alan ilk kareyi de yayınladı.

Ortak bölümlerle ilgili detaylar henüz paylaşılmasa da yayın programı gereği ilk olarak Annalise Keating karakteri Scandal'a uğrayacak ve Olivia Pope'la tanışacak. Ardından ikili Murder'ın bölümü için yeniden bir araya gelecekler. Ortak bölümlerin haberi geldiğinde Olivia'yı canlandıran Kerry Washington Murder'ın setinden, Annalise'i oynayan Viola Davis ise Scandal setinden resim paylaşmıştı.

Final sezonuna devam eden Scandal, 18 bölümlük sezonunu 19 Nisan'da bitirecek. Öncesinde yine Shondaland'den 22 Mart'ta Grey's Anatomy'nin itfaiyecilere odaklanan henüz ismi belli olmayan uzantısı yayınlanacak. Crossoverdaki Scandal bölümü Raamla Mohamed tarafından yazıldı, dizinin Fitz'i Tony Goldwyn tarafından yönetildi. HTGAWM bölümü ise Morenike Balogun ve Sarah L. Thompson tarafından yazıldı; Zetna Fuentes tarafından yöneltildi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER