Fi’nin yeni sezonu Çi'nin yayınlanacak yeni bölümünde savaş başlıyor!

Fi’nin yeni sezonu Çi'nin yayınlanacak yeni bölümünde savaş başlıyor!
Yapımını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal’ın üstlendiği, Azra Kohen’in çok-satar Fİ-Çİ-Pİ üçlemesinden Nükhet Bıçakçı ve ÖzlemYücel tarafından senaryolaştırılan Fi’nin yeni sezonu Çi, 7. Bölümüyle bu akşam, Türkiye’nin yeni nesil online televizyonu puhutv’de izleyicisiyle buluşuyor.
 
Tehlike çanları Duru için çalıyor
 
Gösteri hazırlıkları sırasında yaşanan olaylarla bir kimlik bunalımı yaşamaya başlayan Duru, Deniz’le yeniden yakınlaşmıştı. Duru’yu izlemek için hazırlıkların yapıldığı salonun dört bir yanına gözetleme kameraları kuran Can Manay ise henüz bu yakınlaşmayı görememişti. Ancak olan biten her şeyi gören biri vardı: Bilge.


 
Sadık ve Özge ittifakı ne yapacak?
 
Can Manay'ın kendini korumak için Nadir'le iş birliği yapmasının ardından Sadık Murat Kolhan için büyük kararlar zamanı geliyor. İnce bir plan yapan Sadık, hayatının yüzleşmesi ve savaşına çıkıyor. 
 
Eti, Can’ı durdurabilecek mi?
 
Can Manay’ın Duru’ya hissettiği büyük tutkunun ve bu tutkunun doğurabileceği tehlikelerin farkında olan Eti, Can’ı durdurmak için harekete geçecek. Eti ve Bilge’nin Duru ile Deniz arasında yaşananları Can’a söyleyip söylemeyeceği ise merak konusu.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER