Üç yeni sezon onayı: Chesapeake Shores, Clique, Agatha Raisin

Üç yeni sezon onayı: Chesapeake Shores, Clique, Agatha Raisin
Yabancı dizi yayını yapan kanallardan yeni sezon kararları gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre içerisinde üç dizi daha gelecek sezonlarını garantilediler.

* Chesapeake Shores: Hallmark kanalında ekrana gelen ikinci sezonunu ekim ayında bitiren dizi, üçüncü sezon onayı aldı. Chesapeake Shores kanaldan ikinci sezon onayını aldı.

Sezonları dokuz bölüm süren dizi, Sherryl Woods’un aynı isimli roman serisinden uyarlama. Aile dizisi türündeki dizinin başrollerinde Meghan Ory ve Jesse Metcalfe bulunuyor. Yeni sezon gelecek yaz ekrana gelecek. Chesapeake Shores ülkemizde Dizismart Premium'da yayınlanıyor.

* Clique: İlk sezonu mart-nisan aralığında yayınlanan BBC Three dizisi de ikinci sezon onayı aldı. Sezonu altı bölüm süren yapım, Edinburg'daki bir grup kız üniversite öğrenci öğrencisini konu alıyor. Bu kızlar aldıkları bir dersle bağlantılı olarak karanlık bir gizemi içine dahil oluyor. Yeni sezonun çekimleri bahar ayında Edinburg'da başlayacak.

* Agatha Raisin: Haziran ayında başlayan ilk sezonu sekiz bölüm süren dizi, Acorn TV'den yeni sezon onayı aldı. MC Beaton'ın romanlarından uyarlama olan projenin gelecek sezonunda The Wizard of Evesham, The Curious Curate ve The Fairies of Fryham romanları kullanılacak. Çekimlerin nisan ayında başlaması, sezonun da yıl bitmeden yayına girmesi bekleniyor.

Başrolde Ashley Jensen'in olduğu dizide bir halkla ilişkiler uzmanı Londra'dan ayrılıp Cotswolds kırsallarına yerleşiyor ama kısa sürede kendisini cinayete kurban gitmiş birinin davasının şüphelisi olarak bulur.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER