Kanal D dizisi Gülizar'ın yayın tarihi açıklandı!

Kanal D dizisi Gülizar'ın yayın tarihi açıklandı!
O3 Medya'nın Kanal D'de yayına çıkacak olan yeni drama projesi Gülizar, peş peşe yayınlanan tanıtımların ardından dün akşam yayın tarihini de açıkladı. Proje tasarımı, hikayesi ve rejisi usta yönetmen Çağan Irmak’a ait olan, senaryosunu Scripta Yazı Grubu'nun kaleme aldığı, kadrosunda Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat, Ebru Cündübeyoğlu, Berkay Ateş ve Şerif Sezer gibi sevilen isimlerin yer aldığı Gülizar, 20 Ocak Cumartesi akşamı yayına girecek. 

Üç bölüm oynayarak 2017'nin son haftası final yapan Erler Film projesi Dostlar Mahallesi ile ortalama 2 reyting alan Kanal D'nin 10 Şubat'ta yayına başlayacağı duyurulan Survivor All Star'dan önce diziyi yayına sürerek Cumartesi akşamında sağlam bir pozisyon kapmayı denemesi isabetli bir karar olmuş. Gülizar, Cumartesi akşamında 5-6 bandına oturmayı başarırsa herkes  mutlu olur. 

Aynı akşam Star TV'nin Fazilet Hanım ve Kızları; Show Tv'nin Yeni Gelin; Fox Türkiye'nin Kalbimdeki Deniz ve atv'nin Bahtiyar Ölmez adındaki dizileriyle ekran yarışına katılacak olan Gülizar'a bol şans diliyoruz..

Gelişmeleri bildireceğiz..


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER