Geçtiğimiz günün yabancı dizilerde yeni kadro haberleri

Geçtiğimiz günün yabancı dizilerde yeni kadro haberleri
Geçtiğimiz günün yabancı dizilerde yeni kadro haberleri şu şekilde:

* NBC'nin yıllar sonra dirilerek ekrana dönen komedisi Will and Grace devam eden dokuzuncu sezonuna Jennifer Lopez'i konuk edecek. Daha önce altıncı ve yedinci sezona kendisi olarak konuk olan Lopez, bu sefer iki rol oynayacak. Bunlardan birisi yine kendisi diğeri de kanalın polisiyesi Shades of Blue'da canlandırdığı karakteri Dedektif Harlee Santos.

* Brad Garrett, Showtime'ın ikinci sezonuyla dönmeye hazırlanan dizisi I'm Dying Up Here'de sezonluk yer almak üzere kadroya katıldı. Garrett, komedinin yıldız ismi Roy Martin olarak yer alacak ve imparatorluğunu geliştirmeye çalışan Goldie'ninortaklık için hedefinde olacak.

* Boardwalk Empire'dan Jack Huston ve Sicario'dan Maximillian Hernandez, Mr. Mercedes'in ikinci sezon kadrosuna katıldı. Huston, Brady'nin doktoru Dr. Felix Babineau'yu, Hernandez ise savcı yardımcısı Antonio Montez'i oynayacak. Başrol ikilinin dışında Jharrel Jerome, Scott Lawrence, Breeda Wool, Justine Lupe, Nancy Travis ve Holland Taylor da ikinci sezonda yer alacaklar.

* Brooke Shields, Jane the Virgin'ın kadrosuna birden fazla bölümde dahil oldu. Shields, aktris ve model River Fields'i oynayacak. River'ın Rogelio ile arasındaki kavga internete düşecek ve büyük yankı uyandıracak.

* Chuck Lorre'nin Netflix için hazırladığı, başrolünde Michael Douglas'ın ve Alan Arkin'in yer aldığı The Kominsky Method'a kadın başrol olarak Nancy Travis de dahil oldu.

* Fiona Gubelmann (Wilfred), The Good Doctor'ın devam eden ilk sezonuna dahil oldu. Oyuncu en az beş bölümde yer alacak ve ekibe yeni katılan bir stajyer doktoru oynayacak.

* Martha Plimpton, The Blacklist'in “Mr. Raleigh Sinclair III" isimli bölümüne Dr. Sharon Friedman karakteriyle konuk olacak. Psikoterapist olan karakter, FBI tarafından Liz'i değerlendirmekle görevlendirilecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER