Versace Ailesi: American Crime Story'nin yeni sezonu sadece kurgu olarak düşünülmeli

Versace Ailesi: American Crime Story'nin yeni sezonu sadece kurgu olarak düşünülmeli

FX kanalının ilk sezonuyla büyük beğeni ve pek çok ödül kazanan dizisi American Crime Story'nin gelecek sezonu Gianni Versace'nin cinayetini işleyecek. Ancak herkes bu konu hakkında mutlu değil. Ünlü modacının ailesi bir açıklama yayınladı ve açıklamada şu sözlere yer verildi:

"Versace ailesinin Gianni Versace'nin ölümüyle ilgili yayınlanacak diziyle herhangi bir ilgisi, diziye onay vermişliği yoktur. Versace dizinin senaryosu için kullanılan kitabı da onaylamadığından bu dizi sadece kurgu çalışması olarak düşünülmelidir."

Tam isminde The Assassination of Gianni Versace de olan sezon, Maureen Orth'un Vulgar Favors isimli kitabından uyarlandı ve seri katil Andrew Cunanan'ın modacıyı öldürmesini kronolojik olarak ele alıyor. Dizinin kadrosunda ise Darren Criss, Penelope Cruz, Ricky Martin ve Edgar Ramirez gibi isimler bulunuyor.

Ailenin açıklamasının ardından FX kanalı ve Ryan Murphy de açıklama yayınladılar.

FX:

"The People vs. OJ Simpson Jeffrey Toobin'in kurgu olmayan kitabına dayandığı gibi The Assassination Of Gianni Versace de Maureen Orth'un kapsamlı araştırma yapılmış, tasdikli, kurgu olmayan best seller kitabına dayanıyor. Bayan Orth'un titiz çalışmasının arkasındayız."

Ryan Murphy:

"Bu konuda zaten bir açıklama yayınladık. Maureen Orth'un kitabı tanınmış ve övgü almış, kurgu olmayan, çıkalı 20'ye yakın yılgeçmiş bir bir kitap. Eğer aileniz bir işin içinde tasvir ediliyorsa doğal olanın önce bekleyip ne olacağını görmek olduğunu düşünüyorum."

The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story, 17 Ocak'ta yeni sezonuna başlıyor. Dizinin gelecek sezonu 18 Ocak'ta FOXCrime'da yayınlanacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER