Netflix Matt Reeves'i de transfer etti

Netflix Matt Reeves'i de transfer etti

Netflix, yönetmen Matt Reeves ve yapım şirketi 6th & Idaho'yla yeni bir anlaşma imzaladı.

Daha önce Fox'la bir ilk bakış anlaşması olan yönetmen, yeni projelerini Netflix için hazırlamaya başlayacak. Reeves son olarak temmuzda yayına giren War for the Planet of the Apes'le ekrana geldi. Ayrıca Batman'in gelecek solo filmini yöneteceği de açıklanmıştı. 6th & Idaho ise Fox'la olan anlaşması kapsamında Wes Ball'un yönettiği Mouse Guard'ı hazırlıyor; Fox Animation için de The Care and Feeding of a Pet Black Hole filminin hazırlığı devam etmekte.

Yönetmenin kariyerinde Let Me In, Cloverfield, Dawn of the Planet of the Apes gibi filmlerin yanında Felicity, Homicide: Life on the Street, Gideon’s Crossing ve Relativity gibi dizilerin çeşitli bölümleri de bulunuyor. Anlaşma haberinin ardından Reeves "Netflix yeni çağda hikaye anlatıcılarının izleyicilerine ulaşmasında önde geliyor," diyerek film bölümüyle çalışmaktan dolayı heyecanlı olduğunu belirtti.

Netflix'in film bölümünün başındaki Scott Stuber ise en iyilerle çalıştıklarını, Matt ve ekibinin harika işler yapacaklarını, onu Netflix ailesine kattıkları için heyecanlı olduklarını belirtti.

Netflix, uzun yıllar boyunca ABC için çalışan Shonda Rhimes'ı da kendisine bağlamıştı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER