Pınar Altuğ Atacan ile Sizi Böyle Alalım'ın ilk konuğu İrem Derici oldu!

Pınar Altuğ Atacan ile Sizi Böyle Alalım'ın ilk konuğu İrem Derici oldu!
Ünlü oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ Atacan, “Sizi Böyle Alalım” adlı yeni programla FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.
 
8 Ocak Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 10.00’da ekrana gelecek programın ilk konuğu başarılı sanatçı İrem Derici oldu.
 
Pınar Altuğ Atacan ve İrem Derici keyifli sohbet eşliğinde hesaplı, pratik, sağlıklı ve aynı zamanda besleyici, tadı damağınızda kalacak lezzetleri seyircinin beğenisine sunacak.
 
Atacan; Divriği pilavı, ekşili pırasa ve pancarlı kek pişirerek mutfakta hünerlerini sergilerken, milyonları kendine hayran bırakan başarılı şarkıcı İrem Derici kendine hakim olamayıp, mikrofon yerine kağıt havlu ile stüdyoda canlı performans sergiledi.
 
Programa; 9 Ocak Salı günü oyuncu Şenay Gürler, 10 Ocak Çarşamba günü yemek blogu yazarı Beyhan Kadayıfçı, 11 Ocak Perşembe günü dansçı Asena ve 12 Ocak Cuma günü Birsen Egi konuk olacak.

Sizi Böyle Alalım” birbirinden renkli konuklarla 8 Ocak Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün saat 10.00’da FOX’ta. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER