Netflix, Bright'ın devam filmine onay verdi

Netflix, Bright'ın devam filmine onay verdi

22 Aralık'ta vizyona giren Netflix orijinal filmi Bright'ın devamının geleceği duyuruldu. Will Smith ve Joel Edgerton'un yer alacağı devam filmini David Ayer yönetecek ve senaryosunu kaleme alacak. İlk filmde senaryoyu yazan Max Landis projede yer almayacak. Devam filminin yapımcılığını ise Eric Newman ile Bryan Unkeless üstlendi.

Film, eleştirmenlerden ve izleyicilerden farklı yorumlar alsa da izleyici sayısı bakımından Netflix'i tatmin edici bir rakama ulaştığı konuşuluyordu. Hatta her ne kadar Netflix yapımlarının ne kadar izlendiğini duyurmasa da Nielsen'den ilk üç günde 11 milyon izlenmeye ulaştığı açıklaması gelmişti. Bu da yine onlara göre Stranger Things'in ikinci sezonundan düşük ama The Crown'ın ikinci sezonundan yüksek anlamına geliyor. Film, platform için 90 milyon $'a mal oldu.

Netflix ikinci filmi kısa bir video eşliğinde duyurdu.

Bright Hakkında:

Başrollerini Will Smith ve Joel Edgerton’un paylaştığı, Suicide Squad ve End of Watchfilmlerinin yönetmeni David Ayer’ın yönetmenliğini üstlendiği Netflix’in 2017’deki en iddialı film projelerinden Bright, Los Angeles Polis Birimi’nde görev yapan iki polis memuru Smith (Officer Ward) ve Edgerton’un (Officer Jakoby) yaşadıkları fantastik dünyayı korumak için orklar, periler ve Noomi Rapace (Leila) tarafından canlandıran sarışın bomba bir elfle olan savaşını konu alıyor. Aykırı ikili şiddet ve karanlık güçlerle dolu Los Angeles sokaklarını güvenli hale getirmek için zamanla yarışıyorlar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER