True Detective'in üçüncü sezonuna Stephen Dorff da katıldı

True Detective'in üçüncü sezonuna Stephen Dorff da katıldı
Moonlight ile Oscar ödülü kazanan Mahershala Ali'nin başrolünde yer alacağı True Detective'in üçüncü sezonu, eylül ayının başında resmi olarak onayı almıştı. Yeni sezonun ikinci oyuncusu ise Carmen Ejogo olduydu. Diziye şimdi de Stephen Dorff katıldı.

Yeni sezonda Arkansas'taki Ozarks'ın kalbinde işlenen bir suçun hikayesi anlatılacak. Hikayenin gizemi onlarca yıla dayanıyor ve üç farklı zamanda işlenecek. Ali, Wayne Hays isimli Kuzeybatı Arkansas'tan bir polis dedektifini oynarken Ejogo Amelia isminde 1980'de kaybolan iki çocukla bağlantısı olan bir öğretmeni canlandıracak. Dorff ise Arkansas'ta ortağıyla birlikte devlet adına araştırmacı olarak görev alan Rolan West isimli hayatını buna adamış bir karakteri oynayacak.

Dizinin yaratıcısı Nic Pizzolatto dördüncü bölüm haricinde tek senarist olarak görev yapacak; o bölümü de David Milch'le yazacak. Ayrıca yapımcılar arasında Jeremy Saulnier (Blue Ruin, Green Room) da yer alacak. Dorff şu sıralar FOX'un dizilerinden Star'da ana karakterin babasını oynuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER