The Fosters hem bitiyor hem de uzantısı geliyor

The Fosters hem bitiyor hem de uzantısı geliyor

Freeform kanalının dizisi The Fosters'ın geleceği belli oldu. 9 Ocak'ta beşinci sezonunun on bölümlük ikinci yarısıyla ekrana gelecek olan dizi için final kararı alındı. Ama bu kadarla sınırlı değil.

Dizi, bu yaz üç akşam içinde yayınlanacak üç bölümle hikayesini tamamlayacak. Aynı zamanda dizinin ana karakterlerinden Callie ve Mariana'nın merkezinde olacağı, hayatlarının daha yetişkin oldukları bir döneminin anlatılacağı uzantı dizi de kanaldan onay aldı. Karakterleri Maia Mitchell ve Cierra Ramirez canlandırmaya devam edecekler. Yayınlanacak sezonun 13 bölüm sürmesi planlanıyor.

Uzantı dizide ikili Los Angeles'a yerleşmiş olacaklar. Callie sosyal yardım üzerine yoğunlaşmışken, Mariana teknoloji dünyasının içinde olacak. İki ana karaktere dizide yer alan gençlerden birisi daha katılabilir ama durum kesin değil, görüşmeler devam etmekte. Ayrıca orijinal dizideki karakterlerin uzantıya zaman zaman konuk olması da planlanıyor. Orijinal diziyi hazırlayan Peter Paige, Bradley Bredeweg ve Joanna Johnson, uzantı dizide de görev alacaklar.

The Fosters ekrana geri döndüğünde 100. bölümüne de ulaşacak. Freeform, Pretty Little Liars için de Alison ve Mona karakterlerine dayanan bir uzantı hazırlığı içinde.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER