BBC One'dan üç yeni dizi geliyor: The Barking Murders, The Cry ve The Victim

BBC One'dan üç yeni dizi geliyor: The Barking Murders, The Cry ve The Victim
İngiliz kanalı BBC One, üç yeni dramayı daha ekrana getireceğini duyurdu.

* The Barking Murders: Stephen Port tarafından 2014-2015 arasında işlenen bir dizi gerçek cinayete dayanıyor. Port, kurbanlarıyla eşcinseller için tanışma uygulamaları üzerinden tanıştı ve dairesinde dört kişiyi öldürdü. Sezonu üç bölüm sürecek.

* The Cry: Hikayesi Avustralya ve İskoçya'da geçecek. Avustralya'da küçük bir sahil kasabasında yaşayan bir kadın ve kocasının bebekleri kaçırılacak ve tüm acıyı, korkuyu ve merakı halkın önünde yaşayacaklar. Helen Fitzgerald'ın romanına dayanan dizi, Jacquelin Perske tarafından uyarlandı. Dört bölüm sürecek.

* The Victim: Rob Williams tarafından yazılan hukuk dramasında bir olay hem davalı hem de davacının gözünden anlatılacak. Çalışkan bir aile adamı yeni bir kimlikle hayatına devam eden çocuk katili olarak teşhis edilir. Çocuğunu 20 yıl önce kaybeden kaybeden anne internette adamı ifşa eder, hatta adamın öldürülmesi için telkinde bulunur. Carl gerçekten çocuk katili midir yoksa trajik bir hata mı yaşanmıştır? Anna'nın acısı onu da bir suçluya mı dönüştürmektedir? 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER