Ordu Gölköy İlçesi ve civar köylerinde yaşayan öğrenciler Payitaht Abdülhamid dizisinin setine konuk oldu!

Ordu Gölköy İlçesi ve civar köylerinde yaşayan öğrenciler Payitaht Abdülhamid dizisinin setine konuk oldu!
TRT1’de Cuma akşamları yayınlanmakta olan ve yapımcılığını ES Film’in üstlendiği sevilen dönem dizisi “Payitaht Abdülhamid”e yönelik ilgi ve sevgi gün geçtikçe artıyor!..
 
Zaman zaman Türkiye’nin dört bir yanından ve yurt dışından gelen ziyaretçilerini ağırlayan Payitaht Abdülhamid ekibi, geçtiğimiz gün yine bir anlamlı buluşma için kapılarını açtı ve gelen misafirlerine mutlu bir gün yaşattı... Ordu Gölköy İlçesi ve civar köylerinde yaşayan, ekonomik durumlarının yetersizliğinden dolayı köylerinden başka bir yer görmeyen öğrenciler, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kaymakamlığın ön ayak olmasıyla İstanbul’a ve oradan İzmit’e gelerek sevdikleri ve beğeniyle izledikleri Payitaht Abdülhamid dizisinin setine konuk oldular.


 
Sevdikleri oyuncularla bir arada olmanın mutluluğu…
Öğretmenlerinin eşliğinde geldikleri Payitaht Abdülhamid setinde ağırlanan yaşları 12 ila 17 arası öğrenciler, hayranı oldukları Bülent İnal, Hakan Boyav, Bahadır Yenişehirlioğlu ve Hacı Ali Konuk ile bir araya gelerek, onlarla fotoğraf çektirip, sohbet etme imkânı buldular. İlk kez gördükleri platoyu merakla gezen ve anılarında yer edecek bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayan öğrenciler, Payitaht Abdülhamid’in setinden mutlu bir gün yaşayarak ayrıldılar. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER