Öykü Gürman, Sen Anlat Karadeniz için türkü seslendirdi!

Öykü Gürman, Sen Anlat Karadeniz için türkü seslendirdi!
Tanıtımlarıyla merak uyandıran Sen Anlat Karadeniz dizisinde rol alan Öykü Gürman, ilk teaserda söylediği türkü ile sosyal medyada ilgi gördü.
 
Atv ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinin çekimleri Trabzon’da devam ediyor. İlk teaserı ile sosyal medyada büyük ilgi gören dizinin müzikleri de hikayesi kadar çok konuşuldu. Dizinin tanıtımındaki türküyü seslendiren sevilen sanatçı Öykü Gürman, hem türkü söyledi, hem de dizide Asiye karakterine hayat verdi. Dizideki rolünden çok mutlu olduğunu dile getiren yetenekli sanatçı, “Çok güzel bir ekiple Karadeniz’deyiz. Hikayemiz bir kadının uğradığı şiddeti konu alıyor. Böylesine anlamlı bir hikayede rol alıyor olmak beni mutlu etti” dedi.
 
Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkının  anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. 

Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.  Karadeniz’in eşsiz doğasında çekimlerine devam edilen dizi; Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER