Celtic - Rangers derbisi Türk Telekom Tivibu’da ekrana gelecek!

Celtic - Rangers derbisi Türk Telekom Tivibu’da ekrana gelecek!
Türk Telekom Tivibu, futboldan basketbola, basketboldan tenise kadar sporun tüm heyecanını sporseverlerin evlerine taşıyor. Tivibu Spor’daki futbol şölenine bu hafta İskoçya Ligi’nden Celtic-Rangers derbisi de ekleniyor. 30 Aralık Cumartesi günü Türkiye saati ile 15.00’da oynanacak maç Tivibu Spor 2 kanalından canlı olarak izlenebilecek.

Türk Telekom Tivibu, tüm dünyadan futbol, basketbol ve tenis coşkusunu sporseverlerin evlerine taşıyor. İtalya Seri A karşılaşmaları, İtalya Kupası ve İskoçya Premier Ligi’nde Celtic-Rangers derbisi bu hafta Türk Telekom Tivibu ekranlarında sporseverlerle buluşuyor.

Serena Williams ve Djokovic’in kortlara geri döneceği MUBADALA Dünya Tenis Turnuvası da yılın son haftasında tüm heyecanıyla Türk Telekom Tivibu Spor ekranlarında olacak.

Basketbolda ise sporseverler bu hafta Euro Cup, Türkiye Basketbol 1.Ligi ve İspanya Basketbol Lig’lerinde yaşanacak olan heyecan dolu mücadeleleri Tivibuspor’dan canlı olarak izleyebilecekler.

Ayrıca bu hafta, Serena Williams ve Djokovic’in kortlara geri döneceği MUBADALA Dünya Tenis Turnuvası da Türk Telekom Tivibu Spor ekranlarından naklen yayınlanacak. Hafta boyunca, basketbol tutkunlarının heyecanla takip ettiği Euro Cup, Türkiye Basketbol 1. Ligi ve İspanya Basketbol Lig’lerindeki mücadeleler de Tivibuspor kanallarından şifresiz olarak izlenebilecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER