İstanbullu Gelin AB'yi esir aldı, Arka Sokaklar'ın Total'e büstünü dikeceğiz!

İstanbullu Gelin AB'yi esir aldı, Arka Sokaklar'ın Total'e büstünü dikeceğiz!
Cuma gecesi televizyonun en kıymetli günlerinden biri. Sert geçen reyting yarışında son durum şöyle: Total, hâlâ Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar efsanesinin peşinden gidiyor. Türker İnanoğlu'nun yapımcılığında Erler Film tarafından üretilen format 12 sezon, 462 bölümdür Total'in gözbebeği olmaya devam ediyor. Zaman zaman liderliği elden bıraksa da bu uzun soluklu dizi rakiplerine göz açtırmıyor. Arka Sokaklar dün gece yine Total'de 10.10 reyting ve 20.74 share alarak kanalın yüzünü güldürdü. AB'nin pek rağbet etmediği format 4.98 reyting ve 11.09 share alarak beşinci oldu. Reklam verenin baktığı kategori olan 20+ABC1'de de Arka Sokaklar iyi performans çıkararak kanalı ikinci yaptı.

AB ve 20+ABC1'in lideri ise Star Tv ve İstanbullu Gelin oldu. O3 Medya'nın her anlamda kazanan tek işi olmaya devam eden İstanbullu Gelin bu hafta AB'de 9.42 reyting ve 21.24 share aldı. İstanbullu Gelin Total seyircisinin de ilgisini çekiyor. Dizi Total'de 6.19 reyting alarak Atv'nin Aşk ve Mavi dizisinin ardından altıncı oldu. 20+ABC1'de 17.58 share alan İstanbullu Gelin kategorinin lideri oldu. Gündüz kuşağında da iyi performans çıkaran kanal 2017'yi iyi bir sıralamayla tamamlayacak.

Es Film'in TRT1 için hazırladığı dönem draması Payitaht Abdülhamid dün gece Total'de 4.80 reyting alarak 9'uncu oldu. Dizi AB'de ve 20+ABC1 kategorilerinde zirve yarışından düşmüyor. AB'de 8.36 reyting alarak ikinci oldu. 20+ABC1'de 7.06 reyting alan dizi Arka Sokaklar'ın ardından üçüncü oldu. TRT1'in Cuma gününde dikkat çeken başkaca bir performansı olmadı. 

Show TV'de parlayan format Kalp Atışı listede direnmeye devam ediyor. Listede artık ilk 10'a giremeyen format Total'de 18'inci; AB'de 2.95 reyting ile 14'üncü ve 20+ABC1'de 20'nci oldu. Listede rekorlara imza atan Atv'nin draması Aşk ve Mavi ve FOX'un komedi dizisi Şevkat Yerimdar ise listede kan kaybetmeye devam ediyor. Ancak her iki dizi de şimdilik yayında kalmayı başaracak kadar izlenme oranı alıyor. Aynı iyimser tahmini Show Tv dizisi Kalp Atışı için yapmak pek mümkün görünmüyor. Dizi listede 2 bandına inerse Ocak 2018 sonrası ekrana veda edebilir.

Reyting listesinin tamamı için TIKLAYINIZ!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER