Amazon, Glenn Close'un yeni dizisi Sea Oak'a onay vermedi

Amazon, Glenn Close'un yeni dizisi Sea Oak'a onay vermedi

İki Altın Küre ve üç Emmy ödülü bulunan, altı kere de Oscar'a aday olan ünlü oyuncu Glenn Close'un yeni bir diziyle ekrana geri dönmeye hazırlandığı haberini haziran ayında vermiştik.

Ancak Amazon'dan oyuncuyu kötü haber geldi, çünkü Close'un yer alacağı Sea Oak platformdan dizi onayı alamadı. Amazon üç yeni dizisinin pilot bölümünü sitesinden 10 Kasım'da yayınlamış, izleyicilerin beğenisine sunmuştu. Sea Oak'la birlikte The Climb ile Love You More da Amazon'dan onay alamadı ve platform, Sonbahar 2017 dönemindeki pilotlarına onay vermemiş oldu.

Amazon dizi işine girdiğinden beri dizilerinin ilk bölümlerini siteden yayınlayıp beğeniye sunuyor; geri dönüşü ve eleştirileri iyi olan projelere onay veriyordu. Ancak üst düzey yöneticilerinin bir kısmı taciz suçlamaları kapsamında istifa eden şirkette bir süredir değişim rüzgarları esiyor. Pilot sisteminden uzaklaşmaya başlayan Amazon, artık dizilere direk onay vermeye başladı; ayrıca büyük prodüksiyonlu ve dünyanın her bölgesindeki izleyicilere hitap edecek içeriklerin peşine de düştü. Platform birkaç hafta önce Yüzüklerin Efendisi'nin haklarını alarak dizi olarak ekrana getireceğini duyurdu.

Son olarak 2012'de beşinci sezonuyla final yapan Damages'te yer alan ünlü aktris, sonrasında sadece Louie dizisine konuk olmuş veya seslendirme yapmıştı. Zombi temalı komedi dizisi Sea Oak'ta yanlış giden bir haneye tecavüz sırasında öldürülen Bernie, sürpriz bir şekilde ölümden döner. Ancak artık eskisi kadar herkese kibar birisi değildir ve hayatını tadına çıkararak yaşamak istemektedir. Bu durum da birisi striptizci olan yeğenlerinin peşine düşmesine sebep olur.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER