TCA panelinde Mad Men Finali konuşuldu: Acı var mı acı?

TCA panelinde Mad Men Finali konuşuldu: Acı var mı acı?
TCA 2015 toplantısında AMC Mad Men Paneli Türkiye saatiyle 20:00'da başladı. Yaklaşık 40 dakika süren panelden Twitter'a düşen bilgiler arasında en sık tekrarlanan Jon Hamm'ın ne kadar seksi, yakışıklı ve çekici olduğuydu.. Panele Jon Hamm, Elisabeth Moss, Christina Hendricks, January Jones, dizinin yaratıcısı Matthew Weiner ve Vincent Kartheiser katıldı.

Veda etmek üzere 5 Nisan'da ekrana döneceği haberiyle başlayan toplantıda yoğunlukla Mad Men finali konuşuldu. Weiner, final hakkında, "Güçlü, çok duygusal bir final olacak mendiller hazır olsun." dedi. Acı var mı, diye sorduklarında ise "Bana acı vermeyen bir versiyon zaten olamazdı" tadında konuşurken aynı zamanda da Jon hariç hiçbir oyuncuya bilgi vermediğini söyledi. Son yedi bölümün tamamının birer final tadında olduğunun altını da çizdi. Jon Hamm, dizide olmanın eşsiz ve unutulmaz bir deneyim olduğunu çok güzel anılar biriktirdiğini söyledi. Elisabeth Moss final hakkında sorulan sorulara, "Çok şaşırdım ama finale Peggy açısından bakarsam da gayet memnunum" dedi.

Matt Weiner henüz son bölümün son on sayfasının yazılmadığını söylediğinde January Jones, "Son bölümü dönüp dönüp okuyorum özellikle Perşembe günleri" diyerek cevap verdi. Finalin son on sayfası muhtemelen güvenlik sebebiyle saklanıyor olmalı. Weiner, "7 sezon yayında kalıp kendimizi asla tekrar etmediğimiz için gurur duyuyorum. 92 saat süren üst düzey bir işe imza attık." dedi.

Panel yeni sezon için hazırlanmış ama son sezonun görüntülerinden oluşan ve Paul Anka'nın Times of Your Life şarkısının kullanıldığı sürpriz bir teaser ile bitti.

İşte Paul Anka'nın Times of your life şarkısı
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER