İyi Ki belgeseline bu hafta Deniz Seki konuk oluyor!

İyi Ki belgeseline bu hafta Deniz Seki konuk oluyor!
“İyi ki” belgeselinin yeni bölümünde Deniz Seki'nin tüm hayat hikayesine şahit oluyoruz! 
 
Gökhan Çınar'ın hazırlayıp sunduğu, Elif Tümen'in röportajlarını gerçekleştirdiği ve sanatçıların çarpıcı hayat hikayelerinin anlatıldığı “İyi ki” belgeseli yeni bölümüyle Kral Pop Tv'de! Bu bölümün konuğu Deniz Seki. 
 
Deniz Seki'nin çocukluğu, hayatının dönüm noktaları, inişleri, çıkışları, şarkılarının hikayeleri ve bilinmeyenleri “İyi ki” de anlatıldı. Ailesi ve dostları Deniz Seki ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.
 
Ailesi ilk kez Deniz'i anlattı
 
Deniz Seki' nin annesi Güler Seki; ünlü şarkıcının çocukluğunu, en sevdiği şarkılarını ve onu özlemle geçen zamanlarını ilk kez anlattı. Ayrıca Deniz Seki'nin kendisi için bir şarkı yazdığını söyleyen Güler Seki, “O şarkıyı merakla bekliyorum” dedi. Kardeşleri Serkan Seki ve Serdar Seki de Deniz Seki'nin bilinmeyenlerini samimiyetle paylaştı.
 
Cezaevinde bestelediği şarkıların hikayeleri konuşuldu
 
Deniz Seki'nin özgürlüğünü beklerken yaptığı şarkıların öyküsü de ilk kez bu programda konuşuldu. Ünlü şarkıcının beste yapması için belli saatlerde, ona ayrılan odada nasıl şarkılar yazdığını ve o şarkıları telefon izinlerinde dışarıya nasıl ulaştırdığıyla ilgili anılarını dostları anlattı.
 
Gülben Ergen: “O güzel kalbi yüzünden en büyük zararı hep kendisine verdi” 
 
Programda Deniz Seki'nin yakın arkadaşları da onunla ilgili duygularını paylaştı. Menajeri Özgür Aras, sanatçı dostları Emel Müftüoğlu, Murat Yeter, Gülben Ergen ve Ege Deniz'le ortak anılarını anlattı. Gülben Ergen, Deniz Seki'nin zorlu süreçlerini aktarırken “Onun sevdikleri hep yanında ve olmaya da devam edecek. O güzel kalbi yüzünden en büyük zararı hep en çok kendisine verdi” dedi. 
 
Programda, Deniz Seki'nin Çamlıca Kız Lisesi'nden yatılı okul arkadaşları da lise anılarını anlattı. Müzik eleştirmeni Yavuz Hakan Tok, Deniz Seki'nin kariyerinin dönüm noktasını değerlendirirken, yapımcıları Şahin Özer ve Bülent Seyhan 1997'den bugüne albümlerinin hikayelerini paylaştı. 
 
Deniz Seki ile “İyi ki” 18 Aralık Pazartesi 21.15'te Kral Pop Tv'de yayınlanacaktır. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER