Warner Bros. Robert Knepper'in iZombie'de kalacağını duyurdu

Warner Bros. Robert Knepper'in iZombie'de kalacağını duyurdu

Beş kadının taciz ve saldırı suçlamasında bulunduğu Robert Knepper hakkında Warner Bros.'tan yeni bir açıklama geldi. Aktör, rol aldığı iZombie dizisinde kalıyor.

Şirketin açıklamasında aktör hakkındaki suçlamalar nedeniyle derin endişeleri bulunduğu için kendi araştırmalarını yaptıkları ve iZombie setinde Knepper'ın herhangi bir yanlış davranışta bulunduğuna dair bir kanıt olmadığı yer alıyor. Ayrıca settekilerin güvenliğini ve refahını garantiye almak için önlemler alındığı ve alınacağı da belirtilmiş.

Prison Break dizisiyle tanınan oyuncu, 2018 içerisinde ekrana dönecek iZombie'de Angus DeBeers karakterini canlandırıyor ve geçtiğimiz temmuz ana kadroya yükseltildiği açıklanmıştı. Yapılan suçlamaların ardından ana kadro oyuncusu olarak yer alıp yer almayacağı şimdilik belli değil. Knepper'ın suçlamaları iZombie öncesi dönemlere ait ve dizinin başrolü Rose McIver kararın ardından attığı tweetle cinsel tacize uğrayıp bunu açıklama cesaretini gösteren kadınlara destek verdiğini belirtti.

Daha önce Netflix, hakkındaki iddiaların ardından Danny Masterson'ı The Ranch'ten Kevin Spacey'i de House of Cards'tan kovmuştu. Ed Westwick'in iki projesi askıya alındı, NBC Matt Lauer'i kovdu, Jeffrey Tambor'un Transparent'taki geleceği ise belirsiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER