Netflix, Yunanistan'da da yerelleşti

Netflix, Yunanistan'da da yerelleşti

Dünyanın önde gelen online yayın platformu Netflix, Yunanistan'da da yerelleştiğini duyurdu. Bir yıldan fazladır ülkemizde de yerelleşmiş olan platform, bundan sonra içeriklerde Yunanca hizmeti verip aylık ücretleri € olarak alacak.

Altyazı dışında Yunanca'da dublaj hizmeti de veren Netflix, şimdiden %70'den fazla dublaj içeriğine de sahip. İçerikler arasında Hollywood filmleri, televizyon dizileri, belgeseller, bağımsız filmler, stand-up komediler ve geniş ölçüde çocuk programları bulunuyor. İçerikler TVlerde, tabletlerde, akıllı platformlarda, oyun konsollarında ve bilgisayarlarda izlenebilir durumda.

Yerelleşme dışında üyeler dizileri ve filmleri Ultra HD 4K ile HDR olarak izleme imkanına da sahip olacaklar. Netflix Stranger Things, Orange is the New Black, House of Cards, The Crown, 13 Reasons Why ve Narcos orijinal pek çok diziye sahip olmasının yanında Better Call Saul, Designated Survivor, Star Trek, Suits, The Flash ve Dexter gibi televizyon kanallarında yayınlanan geniş bir içeriğe de sahip.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER