Emrah, Aşk ve Mavi dizisi için Eledim Eledim türküsünü seslendirecek!

Emrah, Aşk ve Mavi dizisi için Eledim Eledim türküsünü seslendirecek!
Cuma günleri atv ekranlarında izleyiciyle buluşan Aşk ve Mavi dizisinde müzik şöleni yaşanacak.
 
Yeni bölüm çekimleri Kapadokya Ürgüp’te devam eden ve başrollerinde Emrah Erdoğan ile Burcu Kıratlı’nın yer aldığı Aşk ve Mavi dizisinde sürprizler bitmiyor. 

Dizinin bu hafta yayınlanacak yeni bölümüne; Ali Göreçki karakterine hayat veren Emrah Erdoğan’ın Eledim Eledim türküsünü okuması damga vuracak. Sesi ve oyunculuğu ile hayranları tarafından büyük beğeni ile izlenilen Emrah Erdoğan, ilk olarak 1992 yılında seslendirdiği türküyü Aşk ve Mavi hayranları için tekrar söyledi. Emrah hayranları için dijital platformlarda satışa çıkmaya hazırlanan Eledim Eledim türküsü, dizi ve Emrah hayranları tarafından da heyecanla bekleniyor.
 
Mavi ve Ali’nin dillere destan aşkını konu alan Aşk ve Mavi dizisinin yapımcılığı NTC Medya Mehmet Yiğit Alp üstlenirken, yönetmen koltuğuna Hakan Arslan’ın oturuyor. Dizide Kenan Bal ile Işıl Yücesoy gibi duayen isimlerin yanı sıra Birgül Ulusoy, Ayşegül Ünsal, Cüneyt Mete, Uğur Uzunel, Alayça Öztürk, Nur Yazar ve Osman Karakoç gibi başarılı isimler de rol alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER