REYTİNG: Pazartesi zirvesinin adı değişmedi; SÖZ!

REYTİNG: Pazartesi zirvesinin adı değişmedi; SÖZ!
Yapımını ‘TIMS&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı, Türkiye’nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi ‘SÖZ,’ dün akşam Star TV’de ekrana gelen 24. bölümüyle reytinglerde ve sosyal medyada zirveyi yine elden bırakmadı.

3 Kategorinin Birincisi

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı ve senaryosu Ethem Özışık’a ait olan Söz, Tüm Kişiler kategorisinde 11,28 izlenme oranı %24,78 izlenme payı, AB kategorisinde 8,12 izlenme oranı, %19,17 izlenme payı, 20+ABC1 kategorisinde 9,83 izlenme oranı %20,60 izlenme payı, alarak dün gecenin en çok izlenen yapımı oldu.

Sosyal Medyanın En Çok Konuşulan Projesi

Duygusal sahneleri ile 'SÖZ', hem ekran başında hem de sosyal medyada seyirciden tam not aldı. #banasözver hashtag’i ile ekrana gelen ‘SÖZ’  sosyal medya platformu Twitter’ın Trend Topics (TT) listesinde gecenin en çok konuşulan projesi oldu.  Ayrıca  Avcı karakterine hayat veren Burak Sevinç’in söylediği ‘Çanakkale Türküsü’ kısa sürede büyük beğeni topladı. SÖZ'ün başarılı müziklerine imza atan Atakan Ilgazdağ tarafından yeniden aranje edilen 'Çanakkale Türküsü' sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER