Wilson Bethel, Daredevil'ın 3. sezonuna dahil oldu

Wilson Bethel, Daredevil'ın 3. sezonuna dahil oldu

Wilsom Bethel, üçüncü sezon hazırlıkları devam eden Daredevil'in kadrosuna dahil oldu. Aktör, Netflix'in Marvel ortaklığıyla ekrana getirdiği dizide ana kadro oyuncusu olarak yer alacak.

Şu an için Bethel'in çizgi roman uyarlaması dizide oynayacağı karakter resmen açıklanmadı. Ancak Matt Murdock ve Wilson Fisk arasındaki devam eden anlaşmazlıkta önemli bir rolü olan FBI ajanını oynayacağı belirtiliyor. Hatta haber, oyuncunun çizgi roman karakterlerinden Sin-Eater olduğu düşüncelerini de şimdiden ortaya çıkarmış durumda. 

Birkaç ay önce dizide içindeki karanlıktan kurtulmak için kurallara ve düzene ihtiyaç duyan, sinirli, becerikli ve sorumlu bir FBI ajanının yer alacağı haberi sızmış, bu nedenle Stanley Carter karakterinin diziye katılabileceği dedikoduları çıkmıştı. Sin-Eater, günahkar olarak gördüğü kişileri öldüren, eski S.H.I.E.L.D ajanı yeni NYPD memuru bir karakter.

Bethel, en iyi The CW'nun dizilerinden Hart of Dixie dizisinde oynadığı Wade karakteriyle biliniyor. Ayrıca The Young and the Restless ve Generation Kill dizilerinin yanında How to Get Away with Murder, Harley and the Davidsons ve Bates Motel gibi dizilerde de oynadı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER