“Vahşi Krallık: İsyan” 3 Aralık’ta Nat Geo Wild’da başlıyor!

“Vahşi Krallık: İsyan” 3 Aralık’ta Nat Geo Wild’da başlıyor!

Nat Geo Wild, “Vahşi Krallık: İsyan” ile vahşi doğadan hikayeleri sıradışı bir anlatımla izleyicilere sunmaya kaldığı yerden devam ediyor. Doğa televizyonculuğunun sınırlarını zorlayanserinin ilk bölümü 3 Aralık Pazar günü saat 19.00’da Nat Geo Wild ekranlarına geliyor.

Geçtiğimiz sezona damgasını vuran ve The Wall Street Journal tarafından “Shakespeare tarzında drama” olarak tanımlanan Vahşi Krallık, yeni bölümleriyle Nat Geo Wild ekranlarına dönüyor. Dört bölümlük bir seri olarak izleyicileriyle buluşacak olan “Vahşi Krallık: İsyan”, Afrika ovalarındaki ölüm kalım mücadelesini olduğu gibi anlatmaya devam ediyor. Game of Thrones dizisinden tanıdığımız ünlü İngiliz oyuncu Charles Dance’in anlatımıyla güçlenen “Vahşi Krallık: İsyan”, kazananların zengin av bölgeleriyle ödüllendirildiği, kaybedenlerin kaderine terk edildiği Afrika’nın gözden uzak topraklarında çatışan hayvan klanlarının hayatta kalmak için verdikleri mücadeleye benzersiz bir bakış sunuyor.

Hikaye bu sezon babalarını tahtlarından etmeye kararlı oğullar, düşmanlarından intikam almaya yemin eden klanlar ve kendi paylarına düşeni almak için bu acımasız ve öngörülemez dünyaya yeni katılanlarla sürerken görselliği ile büyülüyor.

Hiç kimsenin güvende olmadığı “Vahşi Krallık: İsyan” 3 Aralık Pazar günü saat 19.00’da Türkçe dublajlı, saat 21.00’de ise Türkçe altyazılı olarak Nat Geo Wild ekranlarına geliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER