FOXCRIME’ın en sevilen dizileri Pazar Maratonları’nda!

FOXCRIME’ın en sevilen dizileri Pazar Maratonları’nda!

FOXCRIME’ın en sevilen dizileri bu ay arka arkaya ekranlara gelen bölümleriyle Pazar Maratonları’nda kesintisiz dizi keyfi sunuyor.

Pazar günlerini kesintisiz dizi keyfiyle geçirmek isteyenler için FOXCRIME’ın en sevilen dizileri Aralık ayı boyunca her pazar saat 14.30’da arka arkaya bölümleriyle ekranlara geliyor.

İki cinayetle sarsılan küçük bir kasabada örtbas edilmeye çalışılan sırları ve bastırılmış ırkçı duyguları gün yüzüne çıkaran dizi “Shots Fired”, 1. sezon son beş bölümüyle 3 Aralık Pazar saat 14.30’da FOXCRIME ekranlarında.

Cuba Gooding Jr., John Travolta, David Schwimmer ve Sarah Paulson gibi ünlü Hollywood yıldızlarının oyuncu kadrosunda yer aldığı ve tüm dünyanın canlı olarak takip ettiği meşhur O.J. Simpson davasının canlandırıldığı dizi American Crime Story: The People V. O.J. Simpson, 1. sezon son 5 bölümüyle 10 Aralık Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME’da.

Chicago'nun en belalı bölgesini yenilikçi ekipmanlarla donattığı polis gücü ile koruma altına alan milyarder mühendis Gideon Reeves'in mücadelesini konu alan yeni dizi A.P.B., 1. sezon son beş bölümüyle 17 Aralık Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIMEekranlarında izleyicileriyle buluşuyor.

1980’li yıllara damgasını vuran ve yeni bölümleriyle ekranlara dönen MacGyver, karşısına çıkan sorunlara fizik ve kimya bilgisiyle sıradışı çözümler üretmeye devam ediyor. MacGyver, yayınlanan son beş bölümüyle 24 Aralık Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME ekranlarına geliyor.

Gerçek bir hikayeden esinlenen dizi Bull, dünyanın en başarılı hukuk danışmanlarından Phil McGraw'ın hayatını ekranlara taşıyor. İnsanların davranışlarını yönetme konusunda uzman olan zeki ve yakışıklı Dr. Bull'un heyecan dolu hikayesi Bull, yayınlanan son beş bölümüyle 31 Aralık Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME’da.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER