Arrow evrenindeki dizilerin baş yapımcısı Andrew Kreisberg kovuldu

Arrow evrenindeki dizilerin baş yapımcısı Andrew Kreisberg kovuldu

The CW'nun yayınladığı çizgi roman uyarlaması süper kahraman dizileri Supergirl, The Flash, Arrow ve DC’s Legends of Tomorrow dörtlüsünde baş yapımcı olarak çalışan Andrew Kreisberg kovuldu.

Kasım ayının başlarında Variety, 15 kadın ve dört erkeğin yapımcıyı cinsel taciz ve fiziksel tacizle suçladığı bir haber yayınlamış; Kreisberg iddiaları reddetse de Warner Bros. kendisini uzaklaştırarak hakkında soruşturma açmıştı. Şirket soruşturmasını tamamladıktan sonra yapımcıyla olan ilişkisini bitirme kararı aldı.

Daha çok Supergirl ve The Flash dizileriyle ilgilenen yapımcının ismi yakın bir zaman içinde dört diziden de çıkarılacak. Greg Berlanti kendisinden boşalan pozisyonların sorumluluğunu da üstlendi. Ayrıca Berlanti Productions yaptığı açıklamada verilen kararı desteklediğini, iddiaları ortaya atan kişilere inandıklarını ve çalışma ortamında güvenlikten daha önemlisi olmadığını belirtti.

Kreisberg hakkında haberler çıktığında The CW dizilerinde oynayan Melissa Benoist, Emily Bett Rickards, Stephen Amell ve Grant Gustin da dahil olmak üzere pek çok isim iddiada bulunan isimlere destek çıkan açıklamalar yapmışlardı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER