CBS, üç dizisine tam sezon onayı verdiğini açıkladı

CBS, üç dizisine tam sezon onayı verdiğini açıkladı
Amerika'da yayınlanan yabancı dizilerin Noel arası vermeye başladığı dönemde dizilerin geleceği hakkında kanallar karar vermeye devam ediyorlar. Bu kanallardan CBS, dört kanalı hakkında bazı kararlar verdi. Üç dizi tam sezona uzarken bir tanesinin uzatılmayacağı açıklandı.

* Me, Myself & I dizisini yayından çektikten sonra Man with a Plan'i beklenenden erken başlatan kanal, dizinin ikinci sezonunu 21 bölüme çıkarttı. Sonbahar sezonunun dizilerinden Superior Donuts da sezonu 21 bölüme çıkan bir diğer dizi oldu.

Böylece iki dizi de sekizer bölüm uzatma aldılar.

* Reytingleri pek iyi gitmeyen Wisdom of the Crowd'ın sezonunun ise 13 bölümde kalacağı duyuruldu. Böylece uzatma almayan dizi, resmi olmasa da iptal oldu. Ayrıca başrol Jeremy Piven hakkında üç kadının taciz suçlamasında bulunmasının da bu iptal kararında etkili olduğu düşünülüyor.

* Altıncı sezonu henüz başlamamış olan kanalın polisiye dramalarından Elementary'nin de sezonu sekiz bölüm uzatma alarak 21 bölüme çıktı. Kanalın diziyi yakın zamanda başlatması bekleniyor. Hatta Wisdom of the Crowd sezonunu tamamladıktan sonra Elementary'nin pazar gününe yerleşeceği tahmin ediliyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER