Live PD programı Türkiye’de ilk defa Lifetime TV'de yayınlanacak!

Live PD programı Türkiye’de ilk defa Lifetime TV'de yayınlanacak!
Lifetime TV, 30 Kasım Perşembe gününden itibaren her Perşembe ve Cuma akşamı 20.30’da yayınlanacak olan ‘’Live PD’’ programına ev sahipliği yapacak. 

Amerika’da izlenme rekorları kıran ve Türkiye’de ilk defa yayınlanacak olan efsane program ‘Live PD’, kesintisiz üç saat yayınlanarak seyirciyi ekrana kilitleyecek. Director's Guild Award'da Reality Programs kategorisinde Üstün Başarı Ödülü'ne aday gösterilen ve yayınlandığı ilk hafta 1.4 milyon izleyiciye ulaşan program, Temmuz ayında 1.6 milyon izleyiciye ulaşarak kendi rekorunu kırdı.

Lifetime TV, dünya çapında ses getiren ve yüksek rating alan programlarına bir yenisini daha ekledi. İlk bölümü 30 Kasım Perşembe akşamı 20.30’da yayınlanacak “Live PD’’ programı ile izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Suçluların ve polislerin dünyasını, gerçek zamanlı operasyonları konu alan program şiddetin kol gezdiği şehirlerde polis olmanın nasıl bir meslek olduğunu izleyiciye anlatıyor. Altı farklı şehirde, altı farklı polis departmanındaki olayları konu alan programda ünlü sunucu Dan Abrams, Dallas Emniyet Müdürü ve dedektifler Rich Emberlin ve Kevin Jackson, tehlike dolu operasyonları yapıldıkları anda stüdyodan yorumlayarak, operasyon anında bilinmeyen detayları gözler önüne seriyorlar.

Perşembe ve Cuma akşamlarının heyecanını arttırmaya aday program Türkçe dublaj olarak yayınlanacak. Sabit kamera ve avuç içi kameralarla birlikte, kentsel ve kırsal bölgeler dahil olmak üzere ülke çapında polis güçlerinin yaşadıkları tipik mesai gecelerini gerçek zamanlı çekimlerle seyircilere sunan çarpıcı ‘Live PD’, kesintisiz üç saat yayınlanarak Perşembe ve Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER