REYTİNG: Total; Kanatsız Kuşlar'dan vazgeçmiyor, AB'nin Vatanım Sensin kararı değişmedi!

REYTİNG: Total; Kanatsız Kuşlar'dan vazgeçmiyor, AB'nin Vatanım Sensin kararı değişmedi!
Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel yaptığı, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Okan Yalabık, Levent Can, Fatih Artman, Ufuk Bayraktar, Şükran Ovalı, Pınar Deniz, Boran Kuzum, Miray Daner, Berker Güven gibi önemli isimlerin yer aldığı reyting rekortmeni dizisi “Vatanım Sensin” Perşembe akşamı ekrana gelen yeni bölümü ile yine zirvedeki yer aldı.

“Vatanım Sensin” in Perşembe akşamı ekrana gelen yeni bölümü A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 9.42 reyting ve 21.86 izlenme payı ile ABC 1’ de ise yüzde 8.36 reyting ve 18.27 izlenme payı günün en çok izlenen programı oldu.

Vatanım Sensin Sosyal Medyada da Çok Konuşuldu. 

Sosyal Medya’da da çok konuşulanlar arasında olmayı başaran “Vatanım Sensin”,  #SevmektenVazgeçme hashtag’i ile Türkiye listesinde TT oldu. 8 saat TT’de kalan dizi 95.420 adet tweet aldı.atv’nin beğeniyle izlenen dizisi Kanatsız Kuşlar, geçtiğimiz akşam yayınlanan 23. bölümüyle Tüm Kişiler izlenme kategorisinde ilk 100 program arasında zirveye yerleşti.
 
Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan dizinin 23. bölümü Tüm Kişiler’de %6,44 izlenme oranı ve %15,31 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.  
 
Kanatsız Kuşlar’ın 23. Bölüm etiketi #KalbimdekiYara, bölüm başladıktan kısa süre sonra Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi. #KalbimdekiYara  etiketi, 3. sıraya kadar yükseldiği Twitter Türkiye Trending Topics listesinde, bölüm sonuna kadar kalmayı başardı.
 
Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun’un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar’da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor. 
 
Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile  çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER