Demet Sabancı Çetindoğan 24Kitchen’ın ünlü şefi Sara La Fountain’i ağırlıyor

Demet Sabancı Çetindoğan 24Kitchen’ın ünlü şefi Sara La Fountain’i ağırlıyor

Dünyaca ünlü şef Sara La Fountain’in İstanbul’da 24Kitchen için gerçekleştirilen çekimlerine Demet Sabancı Çetindoğan da eşlik etti. Çetindoğan’ın yalısında yapılan bölüm çekimi “Sara La Fountain ile İstanbul’un En İyileri” programında 26 Kasım Pazar günü saat 12.00’de 24Kitchen’da yayınlanacak.

Dünyaca ünlü şef, yemek yazarı ve tasarımcı Sara La Fountain, İstanbul’un lezzet ve kültürel tarihindeki görkemli yolculuğunu yansıttığı “Sara La Fountain ile İstanbul’un En İyileri” programında Türkiye’nin önde gelen iş kadınlarından Demet Sabancı Çetindoğan’ın Anadolu Hisarı’ndaki yalısına konuk oldu. Türkiye’nin önde gelen iş kadınlarından Demet Sabancı Çetindoğan’la Türk geleneklerini yansıtan rafine davet sofrasında buluşan La Fountain, ardından tadıp gördüklerinden aldığı ilhamla mutfağa girdi; göz alıcı renkleri ve tatları bir araya getirdiği bir yemek hazırladı.

Sara La Fountain’in İstanbul’da çıktığı gastronomi ve kültür yolculuğunun moda ve Türk gelenekleri ile renklenen bu bölümü 26 Kasım Pazar günü saat 12.00’de 24Kitchen ekranlarına geliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER