Jeffrey Tambor taciz iddialarının ardından Transparent'tan ayrıldı

Jeffrey Tambor taciz iddialarının ardından Transparent'tan ayrıldı
Taciz iddiaları bir ayrılığı daha beraberinde getirdi.

Amazon'un Emmy ve Altın Küre ödüllü dizisi Transparent'ın başrol oyuncusu Jeffrey Tambor, ilk olarak eski asistanı tarafından ardından da diziye konuk olan transgender oyuncu Trace Lysette tarafından tacizle suçlanmıştı.

Suçlamaların ardından Amazon iddiaları dikkate aldıklarını açıklamış, ayrıca dizinin ana karakter Maura olmaksızın devam edebileceği haberleri çıkmıştı. Ancak platformun herhangi bir karar almasına gerek kalmadan Tambor diziden kendisi ayrıldı.

Aktör, Maura Pfefferman karakterini dizide canlandırmanın harika bir ayrıcalık ve deneyim olduğunu belirtse de geçtiğimiz haftalarda yaşananlardan sonra dizideki işinin dört yıl önce başladığı işle artık aynı olmadığından bahsetti. Olanlardan sonra sete dönüşü için herhangi bir uygun yol göremediğini açıklayan Tambor, ayrılık kararı aldı.

Rolüyle Emmy ve Altın Küre kazanan aktör, çalışma ortamında agresif birisi olabildiğini kabul etse de kendisine yapılan suçlamaların ikisine de reddetmişti. Dizinin Tambor olmaksızın beşinci sezonuyla gelecek yıl başlaması bekleniyor.

Dizide Judith Light, Gaby Hoffman, Jay Duplass ve Amy Landecker gibi isimler de yer alıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER