Kalk Gidelim dizisinin oyuncuları ilk bölümü birlikte izledi!

Kalk Gidelim dizisinin oyuncuları ilk bölümü birlikte izledi!
TRT 1'de ilk bölümüyle ekrana gelen ‘Kalk Gidelim’ dizisinin ilk izleme gecesinde set ekibi ve dizi oyuncuları bir araya geldi.
 
Eğlenceli tanıtımları ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken ‘Kalk Gidelim’ dizisinin ilk bölümü 18 Kasım Cumartesi akşamı yayınlandı.

‘Kalk Gidelim’ Dizisinin İlk İzleme Gecesinde Yapım Ekibi ve Dizi Oyuncuları Bir Araya Geldi

İlk bölüm izlemesi için çekimlerin yapıldığı Muğla’da bir araya gelen oyuncular ve yapım ekibinin heyecanları gözlerinden okunuyordu. Sık sık alkışlarla bölünen ve büyük beğeni alan dizinin izleme yemeğinde keyifli vakit geçiren oyuncular bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Oyuncular ve dizinin yönetmeni Hatice Memiş,“İlk bölüm heyecanı dışında diziyi hep birlikte izlemekte bizi heyecanlandırdı. Çok özenerek çalıştık ve karşılığını almış gibi duruyoruz. Bizimle aynı heyecanı paylaşan herkese teşekkür ederim” dedi.

Staff Film Eyüp Üstün'ün yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğuna Hatice Memiş'in oturduğu hikayesi Güliz Kucur'a ait olan, senaryosunu Baykut Badem ve ekibinin kaleme aldığı dizide Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Kerem Kupacı ve Füsun Kostak, Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan, Onur Seyit Yaran, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Can Kıran, Alican Okumuş, AndreyStan, İlayda Aydın, Ece Aydemir ve Sena Çakır gibi birçok oyuncu yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER