ABC'nin yeni dizisi Take Two'nun başrolleri belli oldu

ABC'nin yeni dizisi Take Two'nun başrolleri belli oldu
Amerika'nın ulusal kanallarından ABC'den yeni bir dizi geliyor. Kanal, Take Two isimli yeni dizi projesine direkt onay verdiğini açıkladı.

Dizi, kanalda sekiz sezon boyunca yayınlanan ve geçtiğimiz sezon biten Castle'ın yaratıcıları Terri Edda Miller ve Andrew W. Marlowe tarafından hazırlanacak. Komedi-drama türündeki dizinin başrollerinde ise Rachel Bilson ile Eddie Cibrian yer alacak.

Ella (Bilson), popüler olmuş bir polis dramasının eski yıldızıdır. Rehabilitasyondan çıktıktan sonra taze bir başlangıç yapmak ister. Kariyerinde yeniden çıkışa geçemeceğini düşündüğünden özel dedektif Eddie’nin (Cibrian) yanında işe girmeye karar verir. Birbirleriyle uyumsuz olan ikiliden Ella, rol yeteneği ve 200 bölüm boyunca bir dedektifi oynaması sayesinde değerini kanıtlar. Hatta Ella'nın önemli bir davada yaptıkları basına çıkınca Eddie, yeni işleri için Ella'yı da yanına almak durumunda kalır.

The O.C. ve Hart of Dixie dizileriyle bilinen Rachel Bilson, son olarak Nashville dizisinde yer almaya başlamıştı. Ancak altıncı sezon için diziye dönmeyeceği bu haberle duyurulmuş oldu. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER